Som una organització sense ànim de lucre per a professionals de coaching que acompanyem en català.

Contacte

info@coaches.cat

LListat d’escoles de coaching en territori català

Aquí podeu trobar un llistat de totes les escoles de coaching que hi ha a territori català.

Nom Telèfon Contacte Web
Abiwell Escuela de coaching 639 62 99 38 abiwell@abiwell.com abiwell.com
Adaptic Institute 932 43 01 92 info@adaptic.institute adaptic.institute
Aurea Lleida Coaching 620 00 02 80 info@tactica360.com tactica360.com
Cegos 93 520 17 00 cegos.es
Centre Coaching Girona 972 97 62 30 info@centrecoachingirona.com centrecoachingirona.com
Centro de Coaching - Mataró 937 98 28 05 info@centrodecoaching.es centrodecoaching.es
COACHING LLEIDA Formacion CCCN 667 29 22 85 info@coachinglleida.com coachinglleida.net
Coaching Ways 674 282 309 info@coachingways.es coachingways.es
Curso de ventas, Formación y Coaching Vendedores 934 65 27 77 formanet@formanet.info formanet.info
Destino Escuela de Coaching Integral Mallorca 636 86 61 47 escueladecoachingintegral.es escueladecoachingintegral.es
Do-Ceo Training 973 206 703 info@doceotraining.com doceotraining.com
EFIC (Escuela de Formación Integral en Coaching) info@efic.es efic.es
Escuela de Coaching EDPyN | 936 24 25 11 contacto@edpyn.com edpyn.com
Escuela de Coaching Tecoi 664 385 062 formacion@ecoi.es coachingtarragona.es
Escuela Emprender Con Exito - Sandra Llinares escuelaemprenderconexito.com
Escuela Europea de Coaching - EEC Barcelona 932 45 94 50 info@escuelacoaching.com escuelacoaching.com
Escuela Integral de Coaching 630 753 502 info@escuelacoachingintegral.com escuelacoachingintegral.com
Escuela Internacional de Coaching (EIC) escuelainternacionaldecoaching.com
Escuela Superior de INteligencia Emocional y Coaching 608 88 14 17 info@esinec.com esinec.com
Formación Coaching Estructural Barcelona - CEFOC 933 68 87 47 info@coachingestructural.com coachingestructural.com
Fundares Coaching & Business 932 55 31 17 info@fundares.com fundares.com
Institut Català de Programació Neurolingüística 669 17 46 87 hola@icpnl.com icpnl.com
Institut Coach. Coaching & Formación (Artur Vericart) 687 56 62 47 icoach@institutcoah.com institutcoach.com
Institut Integratiu 933 05 74 94 info@institut-integratiu.com institut-integratiu.com
Instituto de Coaching y PNL Anna Flores 934 63 70 83 info@institutannaflores.com annaflores.es
Instituto Excel Coaching 622 39 73 10 info@estebancuellar.com estebancuellar.com
Instituto Superior de Coaching - Motivat Coaching 933 31 12 70 motivatcoaching.com
ISEB | Instituto Superior Europeo de Barcelona 93 379 40 10 secretaria@iseb.es iseb.es
Mens Venilia Curso Coaching y PNL Barcelona 616 75 60 73 mensvenilia@mensvenilia.com mensvenilia.com
Montse Ramos Formación Coaching Ventas y Marketing 629 71 29 41 mramosform@gmail.com montse-ramos.com
Pablo Lapuente Coaching Lleida 654 21 74 97 plapuente@lifeleadershipschool.com plcoachinglleida.com
PNL Barcelona - Coaching en Barcelona 629 31 32 82 pnlbarcelona.com
TISOC · The International School of Coaching 935 21 11 37 info@tisoc.com tisoc.com